ШАТРО ГРУП

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
ШАТРО ГРУП
Shatro group.png
Группа компаній, яка надає повний спектр послуг для реалізації будівельно-інвестиційних проектів
Більше інформації про компанію SHATRO Group: https://shatro.ua

Про компанію

Онуфрієв Максим Анатолійович

Компанія ШАТРО[1] заснована в 2004 році, одна з небагатьох на ринку, яка здійснює весь спектр послуг в сфері будівництва, від підбору земельної ділянки, підготовки передпроектної і проектної документації до будівництва «під ключ» і введення в експлуатацію. Успішно будує промислові, житлові комплекси та будинки, а також проводить оздоблювальні роботи і системну інтеграцію для складних проектів по всій Україні.

Засновник компаній – Онуфрієв Максим Анатолійович. За 14 років цілеспрямованої роботи на їхньому рахунку декілька сотень реалізованих проектів.

Напрямки

Компанія володіє штатом висококласних фахівців, здатних реалізувати роботи будь-яких масштабів, використовуючи суто сучасні і високотехнологічні інструменти та матеріали. Саме так, утворилась будівельна група компаній, яка складається з:

SHATRO INGINEERING

БЦ Булгаков 300.jpg

Компанія займається житловим та промисловим будівництвом та виконує функції генерального підрядника, виконує повний цикл будівництва житлових і промислових будівель будь-якої складності: від створення проекту до фінальних оздоблювальних робіт.

SHATRO INTERIOR CONSTRUCTION

Шатро груп 2 300.jpg

Компанія орієнтована на приватного замовника і надає в одній особі повний комплекс послуг для реалізації будівельних і обробно-ремонтних проектів «під ключ». На рахунку більше сотні реалізованих дизайнерських проектів.

SHATRO SYSTEM INTEGRATION

Шатро груп 3 300.jpg

Компанія-системний інтегратор, який динамічно розвивається. Спеціалізується на проектуванні та впровадженні комплексних рішень для середніх і великих підприємств. Компанія робить акцент у своїй діяльності на рішеннях різних завдань бізнесу корпоративних замовників на ринку України, за допомогою ІТ технологій. Основним активом є команда кваліфікованих консультантів, менеджерів проектів і інженерів, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам послуги, що охоплюють повний цикл життя комплексних рішень - від аналізу бізнес завдань, проектування, впровадження до подальшого супроводу та підтримки.

Мета компанії

Створити унікальний архітектурний образ і якісно втілити його в життя з максимальною економією грошей і часу замовника. Власне тому, «SHATRO» виконує повний спектр будівельних робіт, що є дуже зручним для клієнта. Одним з останніх втілених проектів в статусі генерального підрядника є завод «Добродія» в Чернігівській області – комплекс по переробці сільськогосподарської продукції. Наразі це найсучасніше підприємство в Європі з найновішим високотехнічним обладнанням. Група компаній «SHATRO» входить в число тих, хто змінює сучасний вигляд міста на краще.

Источники