Марченко, Людмила Ивановна

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Марченко Людмила Ивановна
Марченко Людмила.png
Народный депутат Верховной Рады Украины ІХ созыва.

Людмила Марченко - народный депутат Верховной Рады Украины ІХ созыва

Биография

Людмила Марченко родилась 28 марта 1983 года в г. Смела, Черкасской области. Закончила Тернопольский национальный экономический университет по трем специальностям: «Предпринимательство», «Финансы и налогообложение», «Экономическая кибернетика».

Проводит обучение для ВПЛ в проекте ПРООН «Развитие навыков предпринимательской деятельности среди ВПЛ и местного населения Луганской и Донецкой областей».

Марченко работает ведущим специалистом департамента обучения и развития персонала ООО «Эпицентр К» и ООО «Новая линия».

21 июля 2019 года Людмила Марченко избрана в Верховную Раду Украины 9 созыва по спискам партии “Слуга народа”, № 63 в списке.

Оперативное досье

31 жовтня 2023 року завершено досудове розслідування у справі щодо отримання Людмилою Марченко та її помічницею 11,3 тисячі доларів США в обмін сприяння виїзду за кордон, – повідомляє САП.

Підозрювані народна депутатка обвинувачуються у зловживанні впливом, що передбачено статтею 369-2 частини 2 та статтею 28 частини 2 Кримінального кодексу України. Детективи НАБУ відкрили матеріали справи для сторін захисту з метою ознайомлення.

У ході досудового розслідування було встановлено, що Людмила Марченко разом зі своєю помічницею обіцяли громадянам забезпечити прийняття рішення щодо дозволу на виїзд за кордон уповноваженими посадовими особами обласної військової адміністрації. Також вони обіцяли внести відповідні відомості до Інформаційної системи «Шлях"». У справі встановлено два епізоди протиправної діяльності, які включають отримання 11,3 тисячі доларів США від двох громадян як компенсацію за незаконний перетин кордону.

Источники