Локтіонова, Наталія Валентинівна

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Локтіонова Наталія Валентинівна
Локтіонова Наталія.jpg
Народний депутат Верховної Ради України ІХ скликання

Біографія

Локтіонова Наталія народилась 16 квітня 1981 року у Києві. Освіта вища. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Міжнародна економіка та менеджмент».

Працювала менеджеркою з маркетингу в Ancor Personnel Ukraine ltd, на різних посадах у відділах з маркетингу та продажу «Першої лізингової компанії».

Балотувалась у Верховну Раду за списком "Слуги народу" під 146-им номером. На момент виборів у 2019 році була офіційно безробітною.

2 серпня 2013 року Центральна виборча комісія визнала Наталію Локтіонову обраною народною депутаткою України від партії «Слуга народа». Вона замінить у політсилі Юрія Арістова, якого журналісти викрили під час відпочинку на Мальдівах.

Сім`я

Локтіонова Наталія є рідною сестрою Марії Левченко, яка багато років була особистим асистентом Зеленського в "95-у Кварталі", а згодом перебралась на Банкову.

Оперативне досьє

ЗМІ у 2021 році писали, що Локтіонова працює у структурах Головного управління розвідки, яким на той момент уже керував Кирило Буданов. За даними ЗМІ, Буданова, Марію Левченко та її чоловіка Олександра Гогілашвілі пов'язують тісні стосунки. Гогілашвілі наприкінці 2021 року потрапив у гучний скандал, який закінчився його відставкою з посади заступника міністра внутрішніх справ. Преса писала, що після початку широкомасштабного вторгнення Буданов призначив Гогілашвілі своїм радником.