Головко, Михайло Йосипович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Головко Михайло Иосипович
Головко Михаил.jpg
Голова Тернопільської областної ради. Народний депутат Верховної Ради України VII, VIII скликань.

Біографія

Народився 3 травня 1983 року в селі Токи Підволочиського району Тернопільської області, громадянин України, за останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода", член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", мешкає у місті Тернополі, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

З листопада 2012 року народний депутат Верховної Ради України VII, обраний по виборчому округу №164.

З листопада 2014 року народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, мажоритарник.

25 листопада 2020 року Головко став головою Тернопільської обласної ради.

Особова справа

4 березня 2013 року народний депутат від фракції ВО «Свобода» Михайло Головко завдав тілесних ушкоджень заступнику Тернопільської обласної державної адміністрації Петру Гочу у відповідь на відмову обладміністрації у проведенні у приміщенні зазначеної установи зборів ВО «Свобода». За інформацією прокуратури Тернопільської області, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 350 КК України (навмисне заподіяння легкого тілесного ушкодження посадовцю у зв'язку з його службовою діяльністю) та ведеться досудове розслідування.[1]

Оперативне досьє

26 червня 2023 року Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка на одержанні хабара. За даними слідства Головко та його заступники Ігор Дем'янчук та Ігор Гайдук вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об'єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн Головко та двох заступників голови ВДА затримали "на гарячому".

Звання, чини, регалії

  • Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Верховної Ради України VII скликання.

Посилання