Виходцев, Геннадій Анатолійович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Флаг UA.png
Виходцев Геннадій Анатолійович
Выходцев Геннадий Анатольевич.jpg
Генеральний директор Групи компаній Фокстрот

Біографія

Українець, уродженець міста Києва. Народився 5 липня 1960 року. Середню школу і ВУЗ закінчив в Києві, отримав диплом факультету загальнотехнічних дисциплін Київського педагогічного інституту. Відразу після інституту пішов працювати за фахом. З 1983 року працює вчителем в будівельному СПТУ, пропрацював там 7 років.

Після розвалу СРСР активно зайнявся бізнесом, а саме оптовою та роздрібною торгівлею техніки для дому. У 1994 році об'єднується зі своїм партнером і засновує власний бізнес. Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький засновують бренд «Фокстрот» і відкривають перший магазин з торгівлі побутовою технікою [1]. Через десять років Геннадій Анатолійович Виходцев [2] стає засновником Групи компаній «Фокстрот», а також очолює Раду засновників Групи компаній. На сьогоднішній день Геннадій Виходцев - Генеральний директор Групи компаній Фокстрот.

Сім'я та зв'язки

  • Виховує двох синів та дочку.
  • Валерій Маковецький - керівник Групи компаній Фокстрот, голова Спостережної ради мережі Фокстрот.

Особова справа

Крім активного розвитку бізнесу, Виходцев Геннадій Анатолійович підтримує і розвиває різні громадські ініціативи. У 2001 році Виходцев увійшов до опікунської ради соціального центру «Перспектива-Виноградар», в 2010 очолив центр «Перспектива». Спільно з Валерієм Маковецьким розвиває такі соціальні проекти: «Похід пам'яті», «Школа безпеки», «Велике серце маленького життя». Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький є меценатами повнометражного художнього фільму «Маленьке життя» (режисер Олександр Жовна) про трагічну історію життя і жертовної смерті маленького українського хлопчика за часів Голодомору в ХХ столітті.

Бізнес-справа

Як підкреслює Геннадій Виходцев [3], 2008 рік став знаковим у розвитку компанії «Фокстрот». Кількість магазинів мережі вже обчислювалася десятками, а оборот - мільйонами доларів. Була створена Керуюча компанія Групи компаній Фокстрот. В цьому році вперше, а згодом і щорічно компанія проходить міжнародний аудит і розвиває бренди групи по стандартам Глобального договору ООН про корпоративну соціальну відповідальність (КСВ). Результати не змусили себе чекати і вже в 2016 -му, два роки поспіль, Група компаній Фокстрот входить в «топ-5» прозорих компаній країни за оцінкою експертів Центру розвитку КСВ.

У 2018 році Фокстрот - лідер багатьох галузевих рейтингів. Перше місце списку рітейлерів як найбільший роботодавець (кількість компаній - 100), рейтинг будувався на підставі даних УКРІНФОРМ України. Компанія також названа найбільш прибутковою згідно фінпоказників рейтингу журналу «Топ-100. Рейтинги найбільших» в 2018 від видавничого дому «ekonomika +».

В кінці 2018 року Фокстрот увійшов до числа найдорожчих брендів в Україні за версією рейтингу журналу Новий час ($ 51 млн.) з ростом в вартості 82,1%.

На сьогодні мережа Фокстрот - це 162 магазина в містах по всій Україні. Бренд розвивається як омніканальний: на інтернет-майданчик foxtrot.com.ua щомісяця заходять близько 8 млн відвідувачів (за даними ресурсу similarweb.com). Група компаній Фокстрот розвиває такі бренди: «Фокстрот», «Техношара», «Секунда», DEPOT, Fantasy town.

Звання, чини, регалії

  • Лауреат ордена Лесі Українки "За добро" в 2007 році;
  • У2008 році Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький були відзначені високою нагородою Української православної церкви;
  • 2010 - Подяка Прем'єр-міністра України;
  • 2015 - Подяка Міністерства освіти України;
  • 2016 - Подяка заступник голови Нацполіціі України, керівника патрульної поліції за допомогу в організації та проведенні змагань юних інспекторів дорожнього руху (ЮІР) і всеукраїнських змагань команд КВН ЮІР;
  • 2018 - Подяки начальників ДСНС України в Миколаївській і Запорізькій областях за партнерство в профілактичних проектах «Зробимо життя безпечним» і «Днів безпеки».

Посилання