Біркадзе, Георгій Автанділович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Флаг RU.png


Біркадзе Георгій Автанділович
Биркадзе Георгий 300.jpg
Голова Броварської районної Державної адміністрації Київської області (з 22 вересня 2020 року по 29 березня 2021 року)

Біографія

Біркадзе Георгій Автанділович народився 30 вересня 1980 року у м. Карелі (Грузія), з 1992 року постійно проживає в Україні, громадянин України. З 2006 року і донині мешкає в м.Київ.

У 2000 році закінчив Таврійський інститут підприємництва і права (м. Сімферополь).

Після закінчення інституту, Георгій понад 10 років здійснював консультування та управління проектами в компаніях, що працюють в галузі торгівлі та будівництва.

З 2011 року, сформувавши власну команду професіоналів, Георгій обіймав посаду директора будівельної компанії «СТРОЙ-ГАРАНТ ІНВЕСТ», основна діяльність якої – будівництво та проектування інженерних мереж в Києві та області.

У 2015 році був волонтером під час АТО в м.Курахове, м.Мар’їнка, м.Щастя (антитерористична операція спрямована на протидію російським військам в ході російської агресії проти України).

У 2017 році здобув диплом спеціаліста з фінансів та банківської справи, закінчивши Вищу школу менеджменту при Легніцькому університеті в Польщі.

У 2018 році навчався за програмою для власників бізнесу та вищого керівного складу в Міжнародному інституті менеджменту, МІМ-Київ, Україна.

У 2019 здобув ступінь магістра зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Георгій Біркадзе має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Протягом кількох років він очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу «БРК ХОЛДИНГ ГРУП». Холдинг спеціалізується на будівництві, виробництві, інженерно-монтажних та проектних роботах у сфері у сфері електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з відходами (ТПВ), санації (Метод CIPP та IBB), мікротунелювання, щитової проходки та підземного будівництва. Також, холдинг веде активну міжнародну діяльність та впроваджує сучасні технології під час будівельних та виробничих процесів.

22 вересня 2020 року роспоряжденням Президента України №470/2020-рп Георгій Біркадзе призначений головою Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

29 березня 2021 року роспоряжденням Президента України №257/2021-рп Георгій Біркадзе звільнений з посади голови Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

Сім'я

Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховують доньку.

Посилання

1. ТОП-100 НАЙВПЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ КИЇВЩИНИ

2. Георгій Біркадзе: закликаю бізнесменів допомагати дитячим будинкам (ВІДЕО)

3. На Київщині меценат виступив "Миколаєм" для 40 дітей з дитячого будинку

4. Киевские предприниматели передали средства защиты от коронавируса в институт им. Амосова

5. Георгій Біркадзе: закликаю бізнесменів допомагати дитячим будинкам (ВІДЕО)