Анна Пуртова

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Флаг RU.png
Анна Пуртова
Анна Пуртова.jpg
Український політик. Голова правління громадської організації "Діджитал освіта”.

Український політик, кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №221 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Голова правління громадської організації "Діджитал освіта”. Член партії “Слуга народу”.

Біографія

Анна Пуртова Народилася 15 квітня 1982 року у Дніпропетровську. Мати - викладач німецької мови та літератури в університеті. Батько - інженер-ракетобудувальник у Конструкторському бюро “Південне”.

Освіта

2004 - Анна Пуртова закінчила Дніпропетровський національний університет за двома факультетами - міжнародної економіки та правознавства, отримавши дипломи з відзнакою.

Сім’я

Анна Пуртова виховує двох доньок – Тетяну (2008) та Марію (2015)

Кар’єра

Анна Пуртова почала займатися бізнесом у 22 роки, імпортувала до України продукти харчування з країн Європейського союзу. З 2008 року займається ресторанним бізнесом, міжнародним консалтингом щодо інвестування до України, вела проекти у галузі освіти. Працює у галузі цифрової реклами та піару. Розробляє концепцію електронної освіти. У 2018 році разом з колегами по IT-бізнесу допомогла створити першу безкоштовну онлайн-бібліотеку української літератури “Слухай”.

21 липня 2019 року обрана до Верховної Ради України 9 скликання.

Цитати і заяви

Про складнощі ведення бізнесу в Україні

«Хочеться запустити в бізнесі модель рівня європейських країн – там підприємництво всіляко підтримується з боку держави. Уряд зацікавлений в його розвитку, адже кожне підприємство – це нові робочі місця та податки. Без середнього та малого бізнесу країна не зможе повноцінно жити».

Про життєві правила

«Моє правило – постійне навчання. Кожного дня з’являються нові технології, інновації та системи. Тому ви повинні удосконалювати себе і свою роботу постійно».

Про Київ

«Мені боляче дивитися на те, що центр одного з найкрасивіших та найбагатших міст потопає у проблемах. В Києві є дивовижне поєднання архітектури та природніх ресурсів, але, гуляючи вулицями, сумно бачити вулиці та двори з купою сміття та розбитими дорогами, браком паркувальних місць та непридатними умовами для мамочок з візками»

Компромат

Анна Пуртова – уродженка Дніпра. Тому її участь у виборах народних депутатів за київським округом пов’язують з тим, що вона є креатурою олігарха Ігоря Коломойського.