Аллеров, Владислав Юрійович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Аллеров Владислав Юрійович
Allerov Vladislav 1 .jpg
Українский військовий, полковник

Життя 37-річного Владислава Аллерова обірвалося у Харківській області. 1 червня 2022 року його провели в останній шлях. Група полковника вступила у вогневий контакт із супротивником і знищила ворога. Бойові групи відважно давали відсіч та стримували прорив окупаційних військ. Бої велися під час сильних артилерійських обстрілів. Полковник Аллеров побачив, що один із побратимів отримав осколкове поранення нижніх кінцівок, миттєво кинувся йому на допомогу та наклавши турнікети, пораненого товариша передав групі евакуації й продовжив бій.

Щільним вогнем, не шкодуючи себе, Владислав під обстрілом ворожої артилерії та мінометів забезпечив відхід групи. На жаль, саме тоді він отримав поранення, несумісні із життям".

Полковник Владислав Аллеров був саме тим командиром, з яким спецназівці впевнено йшли у бій. У 2014 році з перших днів він став на захист країни у найгарячіших точках.

У 2022 році, з перших днів повномасштабного військового вторгнення окупантів разом із спецназівцями та побратимами з інших військових формувань Владислав Аллеров проводив успішні операції, щоб вибити окупантів із українських міст. Під його керівництвом було знищено не один десяток військової техніки окупантів, командні пункти та живу силу противника.

Біографія

Владислав закінчив Національну академію Національної гвардії України. Із 2006 року пройшов шлях від лейтенанта до полковника і з початком війни пішов на фронт захищати Україну.

Проходив службу на посаді командира окремого загону спеціального призначення "Західне територіальне управління Національної гвардії України". Нагороджений президентом орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Сім'я

Батько - Аллеров, Юрій Володимирович, колишній командувач Національної гвардії України.