Бродський: Поява Януковичів з його командою, Чернівецького з його молодою командою – це наслідки Юліного праці

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Бродский, Михаил Юрьевич
Михаил Бродский.jpg
Председатель партии Вольных Демократов, экс-правительственный уполномоченный по вопросам дерегуляции хозяйственной деятельности

«2009 -й. юля підписує газовий контракт з Путіним. Я заявляю – ” прощай Севастополь». Тоді я навіть не міг подумати , що все зайде так далеко.

Те, що ми бачимо зараз в країні: зубожіння українського народу, втрата криму, безлади і загроза втрати донбасу – це все наслідки підписання газового контракту Юлії Володимирівни Тимошенко .

Так, напевно в тюрму не треба було садити, але відповісти вона повинна. і відповідь цей має бути на виборах. нехай іде. в небуття.

… Якщо звичайно вона не отримує відкат з кожного тис. кубів газу від Путіна. Тому весь БЮТ себе так мляво веде , що не захищаючи країну , повільно здає Україну . Тому що вони загачковані Росією.

Постскриптум і хтось мені каже, що я зрадник, що в 2006 -му зрозумівши суть Юлі пішов від неї? Так що я зрадив? Я пішов від людей , які надалі зрадили Батьківщину.

Поява Януковичів з його командою , чернівецького з його молодою командою – це наслідки Юліного праці. Вона цьому активно сприяла своєю політикою , жаданням влади і популізмом , який їй притаманний. – написав, в основному небагатослівний Бродський у своєму Фейсбуці.[1]

Источники