Біркадзе, Георгій Автанділович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к: навигация, поиск
Флаг RU.png


Біркадзе Георгій Автанділович
Биркадзе Георгий.png
Голова Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

Георгій Біркадзе - Голова Броварської районної Державної адміністрації Київської області

Біографія

Біркадзе Георгій Автанділович народився 30 вересня 1980 року у м. Карелі, Грузія. З 1992 року постійно проживає в Україні, громадянин України.

З 1992 року по 2005 проживав в м.Щолкіне, Автономна Республіка Крим.

У 2000 році закінчив Таврійський інститут підприємництва та права (м.Сімферополь), бакалавр права/

З 2000 по 2005 рік працював на приватному підприємстві «ВЕРЕНЕЯ», де займався плануванням, організацією та управлінням ресурсів в рамках менеджменту проектів в сфері неспеціалізованої оптової торгівлі.

У 2006 році переїхав до Києва, де працював до 2011 року заступником генерального директора в компанії «АВТОПРОМХІМ», в якій займався менеджментом та формуванням професійних команд для організації будівельних робіт.

З 2014 року обіймав посаду директора будівельної компанії «СТРОЙ-ГАРАНТ ІНВЕСТ», основна діяльність якої – будівництво та проектування зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання.

У 2015 році був волонтером під час АТО в м.Курахове, м.Мар’їнка, м.Щастя (антитерористична операція спрямована на протидію російським військам в ході російської агресії проти України).

У 2017 році здобув диплом спеціаліста з фінансів та банківської справи, закінчивши Вищу школу менеджменту в м.Легніца при Легніцькому університеті в Польщі.

У 2018 році навчався за програмою Senior Executive МВА в Міжнародному інституті менеджменту, МІМ-Київ, Україна.

У 2019 здобув ступінь магістра зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Георгій Біркадзе має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу «БРК ХОЛДИНГ ГРУП». Холдинг спеціалізується на будівництві, виробництві, інженерно-монтажних та проектних роботах у сфері електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з відходами (ТПВ), санації (Метод CIPP та IBB), мікротунелювання, щитової проходки та підземного будівництва. Також, холдинг веде активну міжнародну діяльність та впроваджує сучасні технології під час будівельних та виробничих процесів.

22 вересня 2020 року роспоряжденням Президента України №470/2020-рп Георгій Біркадзе призначений головою Броварської районної Державної адміністрації Київської області.

Благодійництво

Биркадзе 300.jpg

Георгій Біркадзе вже багато років поспіль веде активну благодійну діяльність в Києві та на Київщині з метою допомоги дорослим та дітям, що потребують соціального, матеріального забезпечення та підтримки.

Під час одного зі своїх візитів до дитячого будинку у Боярці, де постійно проживає більше 100 дітлахів, Георгій закликав долучатися до добрих справ усіх тих, хто має таку можливість: "Хочу звернутися до усіх бізнесменів, щоб вони проявляли гуманізм та допомагали таким закладам. Я переконаний, якщо хоча б одна людина в рік допоможе хоча б одному дитячому будинку, то наш світ стане кращим".

Георгій відвідує та допомагає дитячим будинкам, центрам розвитку та реабілітації, закладам дитячого дозвілля (оздоровлення і відпочинку) , лікарням та іншим медичним установам.

Сім'я

Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховують доньку.

Посилання

1. ТОП-100 НАЙВПЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ КИЇВЩИНИ

2. Георгій Біркадзе: закликаю бізнесменів допомагати дитячим будинкам (ВІДЕО)

3. На Київщині меценат виступив "Миколаєм" для 40 дітей з дитячого будинку

4. Киевские предприниматели передали средства защиты от коронавируса в институт им. Амосова

5. Георгій Біркадзе: закликаю бізнесменів допомагати дитячим будинкам (ВІДЕО)

Персональные инструменты
Пространства имён

Варианты
Просмотры
Действия
Навигация
НОВОСТИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТИИ
ГРУППИРОВКИ
КОМПАНИИ
ИМЕНИЯ
ГОРСОВЕТЫ
ВЫБОРЫ 2019
ВЫБОРЫ 2014
VIP ГОРОСКОП
Инструменты